MEDLEMMER

MEDLEMSLISTE 2022/2023

UNGDOM

Aleksander Kruse (300312-ALKR)
Bertram Randall Pedersen (080913-BEPE)
Buster Mads Christensen (231208-BUCH)
Carl Rundkvist – (210104-CARU)
Cecilie Frederikke Tougaard Voetmann (030610-CEVO)
Jakob Hansen (140505-JAHA)
Jens Groth Vingaard (140409-JEVI)
Jonas Juel Pedersen (060205-JOPE)
Kim Kaewmak Lomholt (140405-KILO)
Lærke Louise Sporon-Fiedler (140110-LÆFI)
Malde Novak (120704-MANO)
Mille-Marie Novak (190607-MINO)
Monica Watz (020908-MOWA)
Morten Holm Poulsen (160705-MOPO)
Nicolas Carter (221204-NICA)
Nina Dybdahl Winther (181011-NIWI)
Noah Kubach (050106-NOKU)
Sofie Kallemose (051006-SOKA)
Sofie Kærgaard Nielsen (300905-SONI)
Stinus Sylvest (040706-STSY)
Tor Skovlund (100105-TOSK)
Victor Holck (261109-VIHO)
William Schulz-Jakobsen (120407-WIJA)

DAMER

Anja Novak (041281-ANNO)
Camilla Keller (091189-CAKE)
Heidi Glud Guldbæk (130670-HEGU)
Helene Lærkegård (190702-HEJØ)
Iben Bardino (090972-IBBA)
Jane Rasmussen (190766-JARA)
Jeanette Sjörén (180269-JESJ)
Karina Høst (010594-KAKR)
Louise Gerschanow Nielsen (190402-LONI)
Maria Bak Gerding (080691-MAGE)
Nana Jiratha Jaidee (080503-JIJA)
Nanna Bork (ej licens)
Sarah Kowalewski Rasmussen (190195-SARA)
Sofie Kowalewski Rasmussen (060699-SOKR)

 

HERRER

Anders Vestergaard Holvard (ej licens)
Bo Jarlstrøm (280469-BOJA)
Bjørn Lieberkind (160463-BJLI)
Emil Lind Lieberkind (260891-EMLI)
Flemming Koldenborg (091179-FLKO)
Finn Andersen (220156-FIAN)
Henrik Delin (141079-HEDE)
Jacob Hansen (ej licens)
Jan Breusch (290466-JABR)
Jan Dideriksen (030759-JEAN)
Jerry Kiehn Andersen (171176-JEAN)
Jesper Juul Skov (100872-JESK)
Johan Stope (180165-JOST)
Jonas Grønhøj Ohms (100285-JOOH)
Jørn R. Hansen (030958-JØHA)
Kasper A. Johansen (170898-KAJO)
Kasper S. Walter (030989-KAWA)
Kent Kraa (180161-KEKR)
Kim Andersson (120467-KIAN)
Lasse Novak (241180-LANO)
Leif Nielsen (130254-LENI)
Martin Ankjær Staschen (290596-MAST)
Mikas Frederiksen (270994-MIFR)
Morten Holm (171182-MOHO)
Nicolaj Larsen (171291-NILA)
Niels E. Nielsen (120452-NINI)
Per Sørensen (310162-PESØ)
Rasmus Holtet Bering (050598-RABE)
René Bøgh
René Lomholt (101260-RELO)
Ronnie Hastrup (230596-ROHA)
Simon Schultz Janum (250273-SISC)
Thomas Carter (180164-THCA)
Thomas Dideriksen (110583-THDI)
Thomas H. Jørgensen (121071-THJØ)
Tim Høst (230788-TIHØ)

 

OMTALE

Når vores medlemmer sikrer medaljer eller topresultater, bestræber vi os efter at opnå lokalomtale. 

Kender du derfor nogen, som er interesseret i at høre fra vores medlemmer efter en sejr, så tøv ikke med at kontakte os.